Paruošimas tech. apžiūrai

 
Kas dvejus metus kiekvienas vairuotojas savo automobiliui privalo atlikti techninę apžiūrą (TA)– Lietuvos Respublikoje įregistruotų motorinių transporto priemonių ir jų priekabų privalomas techninės būklės tikrinimas, apimantis transporto priemonės ir priekabos tapatumo nustatymą ir jų techninės būklės atitikties teisės aktų reikalavimams įvertinimą.
 
Tai sukelia daugybę rūpesčių ir nemalonumų. Kam teko tai patirti,  gali drąsiai teigti ,kad norint atlikti automobilio techninę apžiūrą  tenka sugaišti nemažai laiko. Sugriežtinus TA reikalavimus  labai  dažnai nutinka taip, kad keletą valandų eilėje pralaukęs vairuotojas išgirsta, kad jo automobilis nėra tvarkingas ir techninės apžiūros talono jam išduoti negalima. Ir vėl rūpesčiai - mechanikų paieška, remontas, laukimas kilometrinėje eilėje ir ….neištaisyti trūkumai.

Mes siūlome privalomos techninės apžiūros paslaugą be rūpesčių. 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti