Karjera

 
UAB “Ausegra” – automobilių aptarnavimo centras, teikiantis automobilių remonto bei techninio aptarnavimo paslaugas, prekiaujantis naujomis detalėmis ir kitais gaminiais automobiliams. Tai “minicentras vienose rankose – nuo rato remonto iki kompiuterinės diagnostikos”.
 
“Ausegra” pirmuosius savo veiklos žingsnius žengė 1997 metais, tačiau jau po pusmečio ėmė plėstis ir didėti – darbuotojų kolektyvas išaugo dvigubai! Šiuo metu įmonėje dirba 30sumanių, paslaugių, mėgstančių savo darbą specialistų. UAB “Ausegra” darbuotojai nuolat dalyvauja apmokymuose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose, todėl darbai atliekami naudojant pažangiausias technologijas bei įrangą.Įmonės darbuotojai – jaunatviški,kūrybingi , ambicingi ir iniciatyvūs žmonės, siekiantys mokytis ir tobulėti, todėl „Ausegra“ ypatingą dėmesį skiria investicijoms į personalo ugdymą. Nuolat vykdomos profesinio mokymo, kvalifikacijos kėlimo programos, suteikiama galimybė mokytis ir gilinti technines žinias. Siekdami savo kolektyve turėti geriausius darbuotojus, palaikome ryšius su švietimo įstaigomis,ruošiančiomis automobilių remonto meistrus, prisidedame prie jaunųjų specialistų programų rengimo ir palaikymo.
 
Įmonėje mes suteikiame laisvę ir skatiname darbuotojų iniciatyvą kelti novatoriškas idėjas, siekti aukščiausių veiklos rezultatų, tai yra – visiems kartu būti atsakingiems už įmonės veiklą ir teikiamų paslaugų kokybę.. Vertiname darbuotojų pareigingumą, siekimą nuolat gilinti žinias, sąžiningumą, lojalumą organizacijai. Mes sudarome darbuotojams sąlygas siekti karjeros automobilių aptarnavimo ir remonto bei kitose su šio darbo organizavimu susijusiose srityse. Šiltus tarpusavio santykius padeda išlaikyti ir įmonėje jau tradicija tapusios pagrindinės šventės — “Ausegra” ir jos darbuotojų gimtadienių paminėjimas ,Šv. Kalėdų vakaras . Pastarasis pramoginis renginys skiriamas ne tik įmonės darbuotojams, bet ir jų šeimos nariams.  Šiuo metu UAB “Ausegra” siūlo darbą automechanikui:
 
Darbo pobūdis:

Lengvųjų automobilių  ir mikroautobusų   pakabos ,stabdžių ir
kitų sistemų bei mechanizmų  patikra ir remontas;
 
Reikalavimai:
 
  • analogiško darbo patirtis;
  • pareigingumas;
  • atsakingumas už priimamus sprendimus;
  • kultūringumas;
  • tvarkingumas;
  • gebėjimas dirbti kolektyve;
 
Mes siūlome:
 
motyvuotą,nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
darbą profesionaliame,draugiškame  kolektyve;
puikias darbo sąlygas;
galimybę tobulėti;
Laukiame Jūsų CV el.paštu: info@ausegra.lt . Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mes visada laukiame iniciatyvių, atsakingų,  profesionalių,siekiančių tobulėti darbuotojų, kurie savo žiniomis ir patirtimi galėtų prisidėti prie UAB „Ausegra“ tikslų siekimo bei jų įgyvendinimo.

 

 

Gyvenimo aprašymas *
code image * būtini laukai

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti