Apie mus

 
Apie įmonę
 
Automobilių aptarnavimo centro kokybę garantuoja ne tik puikūs specialistai, bet ir moderni, šiuolaikiška automobilių diagnostikos ir remonto įranga, kokybiški darbo įrankiai. Mes dirbame su nauja, LR Techninės priežiūros ir Metrologinės tarnybos patvirtinta , technologinius standartus atitinkančia aparatūra ir įranga.   UAB “Ausegra” automobilių remonto darbų kokybę bei pajėgumą įvertino ir bendradarbiavimo sutartis yra pasirašę AB"Lietuvos draudimas ”, AB" Grigeo”, UAB "Fegda", UAB "Amber Vilnius" , UAB "Alvora" ir kt.
 
 
Automobilių remontui naudojame žinomų gamintojų LEMFÖRDER, "Delphi", “Walker” "Monroe", "AP Lockheed", " bei kitų gamintojų detales, todėl galime be vargo remontuoti beveik visų markių automobilius.
 
UAB “Ausegra” parduotuvės kompiuterinės informacijos sistema padės surasti reikiamas autodalis ir kitus gaminius Jūsų automobiliui, pagamintus pasaulyje žinomiausių firmų. Čia galite ir užsisakyti pageidaujamą prekę, kurią jums operatyviai pristatysime.
 
Nuolatiniai mūsų klientai turi daug privalumų!
 
Jiems taikome lanksčią nuolaidų sistemą – nuolatinis klientas visada galės įsigyti mūsų prekių ar paslaugų su nuolaida, o sugedus automobiliui – pagal galimybę aptarnauti  be eilės!
 
Kol suremontuos Jūsų automobilį, galite atsipūsti ir išgerti kavos šalia esančioje kavinėje.
 
UAB “Ausegra” suteikia garantijas atliktiems darbams bei  naujoms remontui panaudotoms detalėms.
 
Nenuvilsime Jūsų! Mes tapsime geriausiais Jūsų draugais!
 
 
Istorija
 

“Ausegra” pirmuosius savo veiklos žingsnius žengė 1997 metais, tačiau jau po pusmečio ėmė plėstis ir didėti – darbuotojų kolektyvas išaugo dvigubai! 2006 metų vasario 1 dieną atidarytas antras UAB”Ausegra” autoservisas Savanorių 178. Šiuo metu įmonėje dirba 39 sumanūs, paslaugūs, mėgstantys savo darbą specialistai. UAB “Ausegra” darbuotojai nuolat dalyvauja apmokymuose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose, todėl darbai atliekami naudojant pažangiausias technologijas bei įrangą.

 

Socialinė partnerystė
 
Šiuo metu Lietuvoje organizuojant profesinio mokymo praktikas, susiduriama su tuo, kad įmonės nenoriai priima praktikantus, dažnai darbdaviams trūksta pedagoginių žinių kaip reikėtų apmokyti praktikantus, jie skundžiasi, kad praktikantai nesupranta kasdienės įmonės veiklos specifikos, kad profesinio mokymo įstaigos, rengdamos praktikos programas,  ne visada atsižvelgia į verslo poreikius. Mokymo įstaigos dažnai skundžiasi, kad sunku rasti pastovius socialinius partnerius, kurie noriai priimtų mokinius į profesines praktikas.
 
UAB „Ausegra“ labai atsakingai žiūri į socialinės partnerystės vietą profesinio rengimo srityje. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla. Jauniesiems automechanikams suteikiamos puikios galimybės pritaikyti teorines žinias praktikoje. Būsimiesiems specilialistams praktikos metu padedame adaptuotis prie realios darbinės aplinkos.
 
Mūsų įmonėje dirba dirba profesionalūs parengti praktikos vadovai. UAB“Ausegra“ darbuotojai nuolat kviečiami dayvauti kvalifikacinių egzaminų vertinimo komisijose, profesinio rengimo programų kūrime.
 
Mes labai džiaugiamės,kad daugelis  praktiką atlikusių moksleivių grįžta nuolatiniam darbui į UAB “Ausegra” autoservisus.
socialinės partnerystės sertifikatas
 

 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti