Automobilių remontas

 

Automobilių remontas, techninis automobilių aptarnavimas ir priežiūra, profesionali specialistų pagalba bei patarimai remontuojant automobilį

Mums bet koks kliento pageidavimas yra labai svarbus – ar priveržti varžtelį, ar suremontuoti važiuoklę!
Be prekybos automobilių dalimis, tepalais, automobilių priežiūros priemonėmis, UAB “Ausegra” automobilių aptarnavimo centras teikia kvalifikuotas automobilių remonto paslaugas. Mūsų autoservisuose (Gelvonų g. 2 ir Savanorių g. 178 Vilniuje) vienu metu galime aptarnauti keturiolika automobilių.
UAB “Ausegra” autoservise atliekama kokybę garantuojanti automobilių kompiuterinė diagnostika, techninis aptarnavimas, automobilių remontas ir priežiūra. Čia greitai sumontuojame, subalansuojame padangas ar pakeičiame tepalus.
 
Naudojame naujausią ir patikimą įrangą, automobilių remontas atliekamas kruopščiai, be nenumatytų klaidų
Mūsų autoserviso patalpose sumontuota nauja LR Techninės priežiūros ir Metrologinės tarnybos patvirtinta technologinius standartus atitinkanti aparatūra bei įranga. Tai Otto Nusbaum vokiški CE 0044 standarto atitikties  sertifikatą turintys dviejų kolonų “lygių grindų” 3 ir 3,5 tonų, prailgintų letenų (skirtų mikroautobusų kėlimui) keltuvai. Taip pat padidintos galios keturių kolonų hidroelektromechaninis keltuvas, žinomos amerikiečių firmos "HUNTER" 8 sensorių pakabos geometrijos reguliavimo stendas, leidžiantis įvertinti kiekvieno rato padėtį kėbulo ašies atžvilgiu.
Džiaugiamės ir austrų firmos AVL www.tmtc.lt diagnostine aparatūra, Lietuvoje firmos LBM pagaminti skeneriai leidžia darbus atlikti tiksliai, greitai ir su mažiausiomis sąnaudomis. Rūpinamės, kad Jūsų automobilio remontas būtų atliktas nepriekaištingai.
 
Automobilių remontas atliekamas naudojant tik profesionalius darbo įrankius
Pakabos ir variklio remontui - Hazet, Facom, Wurth, King Tonny raktai, oriniai veržliasūkiai, rinkiniai agregatų, mazgų remontui. Diagnostikai naudojame AVL ir LBM įrangą bei skenerius, vokiečių firmos "Infralyt" ir austrų firmos "AVL" keturių parametrų dujų analizatorius. Čia yra speciali testavimo ir patikrinimo aparatūra ir įrankiai. Šiomis priemonėmis užtikrinamas kokybiškas ir tinkamas automobilių remontas.
Teikdami klientams visapusiškas paslaugas, žinodami technologinius procesus sugebame užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir sumažinti klientų išlaidas.
Jūsų pageidavimu mūsų darbuotojai patys atvairuos Jūsų transporto priemonę remontui, o pašalinę gedimus automobilį pristatys į pageidaujamą vietą.
 
Atliekamas automobilių remontas apima:
  • automobilių variklio remontas;
  • automobilių aušinimo sistemos remontas;
  • lengvųjų automobilių pakabos remontas;
  • kompiuterinė ratų geometrija;
  • automobilių stabdžių remontas;
  • automobilių išmetimo sistemos remontas;
  • automobilių transmisijos remontas;
  • kompiuterinė benzininio ir dyzelinio variklio diagnostika;
  • elektros instaliacijos ir el. mazgų remontas;
  • kiti automobilio remonto darbai.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti